Vés al contingut

Persones adultes

Programes

Desenvolupem projectes i activitats per afavorir la inserció social i laboral de persones de més de 30 anys

Acompanyem a persones majors de 30 anys que es troben en diferents situacions de vulnerabilitat a través de la formació professional, l'apoderament de les dones i l'acompanyament a persones que es troben en situació d'extrema vulnerabilitat i que manquen de plaça al sistema especialitzat d'inclusió.

A Espanya hem acompanyat a

5301

persones el 2022

Què
fem

01 Orientació laboral i professional

02 Formació

03 Inserció laboral

04 Centre de dia: servei integral de caràcter polivalent

05 Centre d'acollida nocturna: allotjament i necessitats bàsiques

Centres on es desenvolupa aquest programa

Juncal Yubero

Zorrostea 6
1010 Vitoria-Gasteiz ()

fpbadsisgasteiz@fundacionadsis.org

945 22 99 44

Más info

Marisa Torrescassana

Paseo de Alberto Palacios, 13
28021 Madrid (Madrid)

madrid@fundacionadsis.org

910747175

Más info

Juan A. Lekunberri Aróstegui

Padre Larramendi 2
48012 Bilbao (Vizcaya)

foebilbao@fundacionadsis.org

944 22 28 33

Más info

Gema López

Maestro Soler 17-21
37008 Salamanca (Salamanca)

salamanca@fundacionadsis.org

923271226

Más info

Javier Turreria Ibernia

Pintorería 27, bajo
1001 Vitoria-Gasteiz ()

araba@fundacionadsis.org

945 28 63 58

Más info

María José Pinto

Dindurra 17, bajo
33202 Gijón (Asturias)

asturias@fundacionadsis.org

985 19 57 73

Más info

María Iglesias

Lugo 61 bjos
8032 Barcelona (Barcelona)

barcelona@fundacionadsis.org

93 357 75 75

Más info

Esther Gálvez

Córdoba 15
35016 Las Palmas de Gran Canaria (Las Palmas)

laspalmas@fundacionadsis.org

928 90 71 01

Más info

Gilberto Padrón Rodríguez

Avenida San Jorge, 75
31012 Pamplona (Navarra)

navarra@fundacionadsis.org

948 30 26 27

Más info

Juan Carlos Jiménez González

Rubén Vela 47
46013 Valencia (Valencia)

valencia@fundacionadsis.org

963 95 46 76

Más info

Col·laboradors

Treballem 
en xarxa

Plataforma de Infanto-Juvenil de Vicálvaro (Madrid)

Red de Entidades de acción social del Barrio San José (Salamanca)

Asociación Profesional de Instituciones de Menores (APIME) (Valencia)

Consejo de la Juventud de Gran Canaria

Interxarxes

Elkargune de Juventud (Araba)